2014 m. rugsėjo 21 d., sekmadienis

Pirmoji mano gamybos dviračio priekabaČia priekabos rėmas ant kurio galima montuoti ką tik nori. Bet pritvirtinus tam tikras taras galima jau kažką vežti.

O čia priekaba pritaikyta vežti įvairius kibirus.
O čia, kaip matot, priekaba su elektriniu ratu prikrauta obuolių.
Ši priekaba pagaminta iš kvadratinių vamzdelių 30x30x2. Tvirtumo tikrai pakanka. Bandydamas pervežiau keturis automobilinius akumuliatorius, bendras svoris 74 kg. Pripažinsiu, kad 74 kg vežti nebuvo lengva. Nes reikalingi papildomi ratukai dėl lygsvaros. Bet iki 50 kg galima vežti drąsiai.
 Visai kitas  važiavimas naudojant el.  ratą. Vairuoti  naudojant el ratą malonu: lengvai įveikiami kalniukai, priešpriešinis vėjas, nesijaučia, kad tempi kažkokį papildomą svorį.
Vakar pasikrovęs akumuliatorius nuvažiavau 16 km. Galėjau dar važiuoti nes akumuliatoriai neišsikrovė. Teko įveikti 6% kalną. Ukmergiškiams galiu pasakyti, kad tai buvo Vaitkuškio kalnas. Elektrinė pavara lengvai padėjo pakilti, o leidžiantis stabdžiau elektriniu ratu.
Priekabos ratas 20 colių. galima naudoti tiek didesnį arba mažesnį.
Šią priekabą aš parduodu. Parduodu su paprastu ratu. Galiu pagaminti priekabą pagal individualų užsakymą, su dviem ratais ir pan. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą